MASE JENERATÖR BAYİSİ

Mase Jeneratör teknik servisi ve bayisi olarak Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göcek, Kuşadası, Didim ve Antalya’da hizmet vermekteyiz.

MASE JENERATÖR HAKKINDA

Avrupa’da lider jeneratör üreticilerinden olan Mase Generators ltaly, 1 KW’dan 1600 kVA’ya kadar geniş bir jeneratör ürün yelpazesi sunan 30 yıllık bir güç sistemleri üreticisidir. Mase Jeneratörleri, düşük ses seviyeli, kompakt ölçülerde, düşük ağırlık/ güç oranlı, yenilikçi ve şık tasarımlı jeneratörler üretmektedir. Mase Jeneratörleri, ürünlerinin ilk satın alımından itibaren uzun yıllar sağlam ve verimli kullanımı konusunda müşterilerine çözüm sunmaktadır.

MASE ve YORULMAZ YAT SERVİS:  DEĞİŞİMİ ÖNEMSİYOR.
Geleceğe yönelik güç jeneratörleri, motorlu kaynak makineleri ve ışık kuleleri.
İlklerden olmak, yenilikçi bir zihniyete, ileri görüşlü bir yaklaşıma sahip olmak ve geleceği öngörebilecek bilgiye sahip olmak demektir.
Mase’nin öncü yaklaşımı, İtalya’da ve Avrupa’da ilk deniz jeneratörü ve elektrikli scooter gibi son derece yenilikçi projelerin yapılmasıyla gelişti.
Bu da Mase’nin, uzun vadeli bir vizyona sahip, “inovasyonu” ayırt edici özelliği olarak gören dünyanın en iyi şirketleri ve girişimcileri için bir referans noktası haline getiriyor.
Mase her zaman değişime ve ilerlemeye inanmıştır ve bu, “Değişime inanmak” adlı yeni ödemede özetlenmiştir. Bodrum’da, Marmaris’te, Göcek’te, Yalıkavak’ta Turgutreis’te, Fethiye’de Ören’de Mase Jeneratör’ün yetkili servisi ve satış noktası olduğumuz gibi, Aydın ve Antalya’da da hizmet vermekteyiz.

 

TÜM MUĞLA, AYDIN VE İZMİR MARİNALARINDAYIZ.

Bizimle çalışarak doğrudan Mase Jeneratör ürünlerine ve yedek parçalarına uygun fiyatlarla ve garanti belgeleri ile sahip olursunuz. Ayrıca tarafımızdan yapılan tüm işlemler, Mase Generators’un resmi garantisi kapsamındadır.

YETKİLİ SERVİSTE GARANTİNİZ BOZULMAZ.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

(0252) 382 25 11

info@yorulmazyat.com.tr

ADRES

Karabağlı Cad. Deniz Yıldızı Sitesi No:88, 48400 Bodrum/Muğla

Whatsapp

Destek İçin Hazırız

Whatsapp İçin Tıklayın.