FISCHER PANDA BAYİSİ

Fischer Panda teknik servisi ve bayisi olarak Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göcek, Kuşadası, Didim ve Antalya’da hizmet vermekteyiz.

FISCHER PANDA HAKKINDA

Fischer Panda marin jeneratörleri yelkenli tekneler ve profosyonel gezi tekneleri için en ideal çözümdür. Fischer Panda marin jeneratörleri kom pakt, az yer kaplar, sessiz ve yüksek verimlidir. Jeneratör seti dahili ses izolasyon kabinesi ile çalışma sesini ve vibrasyonu en aza indirir. Doğru şekilde monte edilen Fischer Panda jeneratör seti, çalışırken fark edilmez. Her boy teknenin ihtiyacı için 4.0 KW’dan – 36 KW ya kadar geniş ürün yelpazesi, yeni çıkan az yer kaplayan, değişken devirli lnverter serisi ile emsalsiz çözümler sunmaktadır. Teknenizin ihtiyacı olan her boy jeneratör Fischer Panda ile hizmetinizde.

Büyük Tekneler ve Yatlar için Deniz Jeneratörleri

Büyük bir tekne veya yat ile açılıyorsanız, teknedeki güç taleplerinin çoğu sadece birkaç plug-in ile çözülmeyecektir. Ciddi ve güvenilir yerleşik güç için Fischer Panda’dan kompakt bir deniz jeneratörüne ihtiyacınız var. Önde gelen deniz jeneratörü üreticilerinden biri olan Fischer Panda, kompakt, hafif tasarımlara sahip çeşitli küçük deniz jeneratörleri sunmaktadır. Su soğutmalı bir deniz jeneratörü, bir seferde saatlerce geniş güç sunarak kesinti olmadan suda tam günlerin tadını çıkarmanızı sağlayacaktır. Tüm dizel jeneratörlerimiz ateşleme korumalıdır ve motorun yanına veya kabin altı alanlarına sorunsuz bir şekilde sığabilir.

Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Birçok Kompakt, Verimli Model

Diğer deniz jeneratörü üreticileri bazıları için kabul edilebilir bir jeneratör inşa edebilirken, çok azı kompakt boyutu, hafif tasarımı ve Fischer Panda gibi son derece sessiz çalışmayı birleştirir. Jeneratörlerimizin çoğunda Kubota Z482 çift silindirli dizel motor kullanarak, rekabetimizden daha uzun süre daha iyi güç sağlayan yüksek verimli, tatlı su soğutmalı jeneratörler üretebiliriz. Yerleşik kompakt deniz jeneratörlerimiz 120 volta kadar 58 ila 120 amper üretir.

Voltaj Kontrol Sistemi ve Su Soğutma

Fischer Panda jeneratörünün yüksek verimlilik seviyelerine katkıda bulunan iki büyük faktör voltaj kontrol sistemi ve tatlı su soğutma sistemidir. Bir voltaj kontrol sistemi kullanarak jeneratörlerimizin voltajı +/- 3 volta kadar stabilize etmesini sağlarız. Bu, enerji kaybının çoğunu ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir ve güç kaynağınızın mümkün olduğunca sorunsuz çalışmasını sağlayabilir. Ek olarak, küçük deniz jeneratörlerimizin çoğu, aşırı ısıdan kaynaklanan verimlilik kaybına izin vermeyen ve operasyonları güvenli sıcaklıklarda tutan bir tatlı su soğutma sistemi kullanır.

 

TÜM MUĞLA, AYDIN VE İZMİR MARİNALARINDAYIZ.

Bizimle çalışarak doğrudan FISCHER PANDA ürünlerine ve yedek parçalarına uygun fiyatlarla ve garanti belgeleri ile sahip olursunuz. Ayrıca tüm işlemlerimiz, Fischer Panda garantisi kapsamındadır.

YETKİLİ SERVİSTE GARANTİNİZ BOZULMAZ.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

(0252) 382 25 11

info@yorulmazyat.com.tr

ADRES

Karabağlı Cad. Deniz Yıldızı Sitesi No:88, 48400 Bodrum/Muğla

Whatsapp

Destek İçin Hazırız

Whatsapp İçin Tıklayın.