KOHLER JENERATÖR BAYİSİ

Cummins Onan teknik servisi ve bayisi olarak Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göcek, Kuşadası, Didim ve Antalya’da hizmet vermekteyiz.

KOHLER HAKKINDA

İlk fabrikasını 1900’Ierin başında kurduğu
şehre adını veren KOHLER, yüz yılı aşkın
süredir dizel marin jeneratör sektörüne
öncülük ediyor.
KOHLER dizel marin jeneratörleri 5 kW’tan
175kW’a kadar uzanan geniş yelpazesiyle
farklı ihtiya lara yanıt verirken, sessiz ve
titreşimsiz üniteleriyle konforlu, güvenilir ve çevreci enerji sağlıyor.Marketimizde Kohler markasının tüm jenaratör  çeşitleri ve yedek parçalarını bulabilirsiniz . Bodrum, Fethiye, Marmaris, Datça, Kuşadası, Didim, Göcek’te Kohler Jeneratör yetkilis servisi ve bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

KOHLER JENERATÖR HAKKINDA SIK SORULANLAR

KOHLER NASIL ÜRETİLİR?

Her KOHLER jeneratörü baştan sona titizlikle kalite testinden geçirilir. İlk olarak, mühendislik ekibi tasarım süreci boyunca yüzlerce performans testi gerçekleştirir. Cıvatana kadar her şey incelenİR.

Jeneratör tasarımı denetimi geçtikten sonra üretime hazırdır. Ama fabrikadaN çıkmadan önce  bir kez daha test edilir. Sonuç, tam bir güvenilirliktir.

Bu kadar hassas kontrollerden geçen bir jeneratörü de tıpkı fabrikası gibi güvence verebilen bir firma montajını yapmalıdır. Yorulmaz Yat Servis, bunun için vardır.

GARANTİ VE YETKİ

Yorulmaz Yat Servisi olarak, doğrudan Kohler’in yetkili servisi ve yetkili satış noktasıyız. Tarafımızdan ürünün tedariğinden yatınızdaki kurulumuna kadar  ilerleyen her aşama Kohler garantisi kapsamındadır.

TÜM MUĞLA, AYDIN VE İZMİR MARİNALARINDAYIZ.

Bizimle çalışarak doğrudan KOHLER JENERATÖR ürünlerine ve yedek parçalarına uygun fiyatlarla ve garanti belgeleri ile sahip olursunuz. Ayrıca tüm işlemlerimiz, Yanmar’ın garanti kapsamındadır.

YETKİLİ SERVİSTE GARANTİNİZ BOZULMAZ.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

(0252) 382 25 11

info@yorulmazyat.com.tr

ADRES

Karabağlı Cad. Deniz Yıldızı Sitesi No:88, 48400 Bodrum/Muğla

Whatsapp

Destek İçin Hazırız

Whatsapp İçin Tıklayın.