BİZİM HAKKIMIZDA

1991 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde denizcilik sektöründe yer almaktayız. Başlarda teknik destek birimi olarak hizmet verdiğimiz sektörde 2008 yılına gelindiğinde tedarik, uygulama ve teknik destek hizmetlerini bir şemsiye altında toparlayarak Yorulmaz Yat Servis ve Market firmamızı kurduk. Hem müşterilerimizin ve hem de üretici firmaların ve distribütörlerin firmamızın tecrübesine ve terminlere olan sadakatımıza duydukları güven değeri ile bugün 35 markanın resmi bayisi olarak hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Marketimiz tüm Kıyı Ege’de en kapsamlı ürün tedariği sunan nadir deniz marketler arasındadır. Yenilikçi fikirlere ve uygulamalara her zaman açık olan Hadi Yorulmaz, Bodrum’da water maker’ı ilk yapan kişidir. Bugün Aqua Pressure markamızla Bodrum, Marmaris, Fethiye, Didim, Göcek ve hatta İstanbul marinalarında su yapıcı montajı gerçekleştirebilmekteyiz.

Her yıl yerli ve yabancı çok sayıda tekne, bakım, arıza ve parça tedariği için bizi seçiyor olması ekibimiz için büyük bir motivasyon kaynağıdır. Bugün Yorulmaz Yat’tan hizmet almak için kimi yabancı teknelerin Türkiye’yi rotalarına almaları bizim için gurur kaynağıdır. 

Kurucumuz Hadi Yorulmaz, “Yüksek Kaliteye Sıkı Sıkı Bağlı Olmalıyız.” ,  “Mutlu ve Profesyonel Ekip, Mutlu Müşterileri Getirir.” Mottolarıyla Yorulmaz Yat’ın denizlerdeki güvencesi olması için bize kılavuzluk yapmaya devam etmektedir.

İletişim

Adres:

Karabağlı Cad. Deniz Yıldızı Sitesi No:88,  Bodrum/Muğla

İLETİŞİM

(0252) 382-25 11

info@yorulmazyat.com.tr

Whatsapp

Destek İçin Hazırız

Whatsapp İçin Tıklayın.