BESENZONI BAYİSİ

Besenzoni teknik servisi ve bayisi olarak Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göcek, Kuşadası, Didim ve Antalya’da hizmet vermekteyiz.

BESENZONI HAKKINDA

Tekne aksesuarları tasarım ve üretiminde bir dünya lideri olan Besenzoni, benzersiz bir ürün yelpazesine sahiptir. Pasarella, ön siperlik paneli, iskele köprüleri, masa pedestalleri, vinçler, hidrolik ve elektrikli kaptan koltuğu ve son model otomatik kayar sistemli dayanıklı gabyalar. Arkasına 40 yıldır itici güç olarak geleneği ve yenilikçiliği alan bu şirket, tasarıma gösterilen özen ve estetiği yoğun ar-ge çalışmalarıyla başarılı bir şekilde birleştirmiştir.

Besenzoni S.p.A., yelkenli, motorlu tekneler ve yatlar için eşsiz bir standart ve özel üretim ürün yelpazesi sunar: harici ve tekrar giren geçitler, tekneleri kaldırmak için güverte veya garaj vinçleri ve su oyuncakları, otomatik tavan sistemleri, pilot koltukları, yüzme – biniş ve çok işlevli merdivenler, veranda ve pantograf kapılar, elektrikli hareketli pencereler, balkon ve garaj kapıları açma çözümleri, plaj alanı otomasyonları ve bir aksesuara emanet edilebilecek her şey.

7 adet koleksiyonu, bugün 170’in üzerinde ürünü içermektedir. Detaylara her zamanki özen gösterilerek yapılmış ve en yenilikçi ve avangart teknolojik ve tasarım çözümleriyle zenginleştirilmiş bu ürünler, piyasada mevcut olan en geniş ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

BESENZONI HAKKINDA SIK SORULANLAR

NEDEN BESENZONI

Güvenlik ve ileri teknoloji, tüm Besenzoni ürünlerinde mükemmel bir uyum sağlamak için bir aradadır. Yat ürünlerimiz ve yelken çözümlerimiz, ilgili standartlara tamamen uygun olarak tasarlanmakta ve titizlikle test edilmektedir.

Tasarım aşamasında, boyutlandırmanın tanımı, hesaplamayı en katı standartlara göre ve ürünün statik ve dinamik kullanım koşullarında yapan bir mühendis kadrosuna emanet edilir.
Yapıların hesaplanmasına ilişkin güvenlik parametreleri bu nedenle, ticari gemiler sektörünü yöneten RINA standartları tarafından kesinlikle gözetilir ve garanti edilir.

BESENZONI YETKİL SERVİSİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Besenzoni ürünleri bir passerelle’den çok daha fazlasıdır. Tasarım, teknoloji ve üst kalite malzemenin bir araya getirilmesi ile üretilmektedir. Bu nedenle ehil olmayan ellerde bu kıymetli ekipman fonksiyon bozuklukları gösterebilir ve başka masraflar çıkarabilir. Yorulmaz Yat olarak Besenzoni’nin yetkili servis ve satış noktasındayız. Bu nedenle tarafımızda yapılan her işlem faturalıdır. Garanti kapsamındadır. Mavi yolculuklarda sorun istemeyenler için Yorulmaz Yat Servis, yorulmadan çalışır.

TÜM MUĞLA, AYDIN VE İZMİR MARİNALARINDAYIZ.

Bizimle çalışarak doğrudan Besenzoni ürünlerine ve yedek parçalarına uygun fiyatlarla ve garanti belgeleri ile sahip olursunuz. Ayrıca resmi bayi ve teknik servis olduğumuz için tarafımızdan yapılan tüm işlemler, Besenzoni’nin bizzat garantisi kapsamındadır.

YETKİLİ SERVİSTE GARANTİNİZ BOZULMAZ.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

(0252) 382 25 11

info@yorulmazyat.com.tr

ADRES

Karabağlı Cad. Deniz Yıldızı Sitesi No:88, 48400 Bodrum/Muğla

Whatsapp

Destek İçin Hazırız

Whatsapp İçin Tıklayın.