PROFESYONELLERDEN TAMİR ÇÖZÜMLERİ

Yat ve tekne tamiri için Bodrum, Fethiye, Marmaris, Kuşadası, Göcek, Didim marinalarında profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

İster Mega Yat, ister ufa bir tutku için denize açılan bir tekne…

Yorulmaz Yat Servis’in profesyonel ekibi ve çok sayıda güçlü bayilik anlaşmaları ile yıllardır güvenle hizmet vermekten mutluluk duyar.

Profesyonel hizmete açılan telefon numarası

7/24 Açık olan telefon numaralarımız ile ihtiyacınız olan çözümü en kısa zamanda en akılcı çözümlerle sağlamak için çalışıyoruz.

Bizimle iletişime geçin.

Aradığınız andan itibaren nitelikli servis anlayışımız ile kurumsal bir firma ile çalışmanın keyfini sürmeye başlayacaksınız.

Yerinde Servis

Çağrı merkezimiz ile görüşmenize istinaden size en rasyonel hizmeti sunmak için servis personelimiz gerekli planlamaları ivedi şekilde tamamlar ve servis yerine intikal ederi.

Başlıca Tamir Hizmetlerimiz

Ege ve Antalya marinalarında aşağıdaki hizmetleri yıllardır sunmaktan mutluluk duyarız.

Motor ve Mekanik

Teknenizin motoru için orijinal yedek parça ve bayi anlaşmalı teknik servis hizmletleri ile aracınızın en öneli parçasını profesyonellere emanet edin.

Şaft ve Pervane

Hem krom üretimi ve hem de tamir tecrübesi ile Yorumaz Yat tekneniz için en doğru şaft ve pervane tamiri ve parça tedariğini sağlamaktadır.

Gelcoat Tamir ve Boya

Yatınızın gelcoat tamiri, boyası ve cilası yüzlerce yat tamiri tecrübesi bulunan firmamız tarafından profesyonel ve garantili işlemle yapılmaktadır.

Marangoz

Yatınızın marangoz ve ince ahşap işleri için deneyimli kadromuzla kaliteli bir iş teslimi yapabiliriz. Üstelik tüm işlemleri inhouse şekilde sonuçlandırıyoruz.

Torna Ve Krom

Torna ve krom işçilik ve üretimlerimiz ile yatınızın deniz merdiveninden baba locasına kadar ihtiyaç duyduğu her parçayı ölçüsünde üretir ve montaj ederiz.

Elektrik ve Elektronik

Yatınızın tüm elektronik devreleri ve üniteleri için yedek parça temini ve tamiri konusunda destek sunmaktayız. Garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

İletişim

Adres:

Karabağlı Cad. Deniz Yıldızı Sitesi No:88,  Bodrum/Muğla

İLETİŞİM

(0252) 382-25 11

info@yorulmazyat.com.tr

Whatsapp

Destek İçin Hazırız

Whatsapp İçin Tıklayın.